Nejsi přihlášen, měl by jsi se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English  English

Havran Competition 2010

Soutěž ve virtuálním plachtění

Novinky

28.02.2010
Máme vítěze!
Celkové výsledky »

28.02.2010
Den 6 - 3P/MSE/PIT analýza (video) »

28.02.2010
Den 6 - výsledky »

Havran Competition 2010 › Výsledky › Den 5 › 20.02.2010

Trénink ÷  Den 1  ÷  Den 2  ÷  Den 3  ÷  Den 4  ÷  Den 5  ÷  Den 6  ÷  Celkové výsledky

# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN SCORE IGC
01 Finished Erik Praznovsky 3P OM-ERYC Discus2 244.43 km 01:52:22 130.5 km/h 0 1000 IGC
02 Finished Dmitriy Balykin BAD CHARON ASW28 244.43 km 01:52:26 130.4 km/h 0 1000 IGC
03 Finished Frantisek Jilek WEX WEX Discus2 244.43 km 01:56:12 126.2 km/h 0 982 IGC
04 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 LS8 244.43 km 02:00:48 121.4 km/h 0 961
05 Finished Andrzej Czop CIA SP-3043 Discus2 244.43 km 02:03:05 119.2 km/h 0 952
06 Finished P Geza GP9 HA-PG Discus2 244.43 km 02:13:21 110 km/h 0 913
07 Finished Radek Mica RM OK-5417 LS8 244.43 km 02:20:48 104.2 km/h 0 888
08 Finished Antonin Fischer AFI OK-1103 LS8 244.43 km 02:21:04 104 km/h 0 887
09 Finished Sandor Laurinyecz LS HA-4483 LS8 244.43 km 02:21:29 103.7 km/h 0 886
10 Finished Ladislav Cervinka LAD OK-1979 ASW28 244.43 km 02:31:40 96.7 km/h 10 846
11 Finished Martin Semrad MSE OK-DAR Discus2 244.43 km 03:15:47 74.9 km/h 0 815
12 Outland Norbert Karolyi NK1 OM-M312 ASW28 158.8 km 1 528
13 Outland Jan Michalek Y77 JERRY ASW28 103.1 km 0 344
14 Outland Martin Kozar MK1 OM-2002 Discus2 96.92 km 0 323
15 Outland Horst Jahnke DHJ D-2056 Discus2 90.49 km 0 302
16 Outland Petr Plinta 7T OK-0357 LS8 86.18 km 0 287
17 Outland Norbert Kiss CN HA-1974 LS8 36.07 km 0 120
18 Outland Ivo Kulich IK OK-CNDR LS8 15.94 km 0 53
19 No IGC Martin Mojs MM OM-8026 LS8 24.8 km 0 0
20 No IGC Sebastian Kedziora DC PREZES Discus2 23.7 km 0 0
21 Crashed Jack Hart JH N1123W LS8 101 km 0 0
22 Crashed Stepan Matena SM7 OK-SMA1 ASW28 96.9 km 7 0
23 Crashed Jiri Ehrenberger PJE OK-6417 Discus2 96.1 km 13 0
24 Crashed Jan Valasek JAV OK-MOLE ASW28 92.2 km 0 0
25 Crashed Piotr Raczynski PIT SP-2901 Discus2 91.7 km 0 0
26 Crashed Tomasz Lubera ANT SP-2616 Discus2 90.8 km 0 0
27 Crashed Petr Lukasek LU OK-1818 LS8 89.4 km 0 0
28 Crashed Daniel Galuszka 3Y SP-3049 Discus2 85.8 km 0 0
29 Crashed Rostislav Broz YA OK-6301 Discus2 84.3 km 0 0
30 Crashed Tomek Uzarowski UZI SP-1212 Discus2 83 km 0 0
31 Crashed Tomasz Siejek GD5 SP-0055 Discus2 82.9 km 0 0
32 Crashed Pawel Zgondek PZG G-PAULA Discus2 80.89 km 0 0
33 Crashed Petr Vosvos 117 7117 Discus2 74.88 km 3 0
34 Crashed Arek Zgondiusz KZD SP-3690 Discus2 19.9 km 34 0
35 Crashed Vladimir Sohr XX OK-ALF Discus2 19.6 km 0 0
36 Crashed David Sakal SAK OK-DEMO Discus2 4.1 km 0 0

downloadStáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, nLift, Detour%...)


Briefing › Den 5 › 20.02.2010 › 20:00 CET › sobota/saturday

Briefing

Server:Raven Competition 2010
Heslo:
Datum:20.02.2010
Čas:20:00 CET (19:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenérka:Provence 1.30
Třída:Standard
Typ tasku:Racing
Čas startu:12:50:00
Datum startu:24.07.2009
Výška startu:max. 2100 m


Vzlet:St Crépin
Start:St Crépin
1. TP:Demonte Centro C
2. TP:Jausiers Lac Eta
3. TP:Rochemolles Barr
Cíl:St Crépin
Vzdálenost:244.4 km


Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Lítejte bezpečne, hodně štěstí všem.


downloadStáhnout letový plán (FPL soubor)