Nejsi přihlášen, měl by jsi se PŘIHLÁSIT nebo ZAREGISTROVAT | English  English

Havran Competition 2010

Soutěž ve virtuálním plachtění

Novinky

28.02.2010
Máme vítěze!
Celkové výsledky »

28.02.2010
Den 6 - 3P/MSE/PIT analýza (video) »

28.02.2010
Den 6 - výsledky »

Havran Competition 2010 › Výsledky › Trénink › 16.01.2010

Trénink ÷  Den 1  ÷  Den 2  ÷  Den 3  ÷  Den 4  ÷  Den 5  ÷  Den 6  ÷  Celkové výsledky

# PILOT CN RN PLANE DISTANCE TIME SPEED PEN SCORE
01 Finished Erik Praznovsky 3P OM-ERYC Discus2 245.54 km 01:37:29 151.1 km/h 0 1000
02 Finished Horst Jahnke DHJ D-2056 Discus2 245.54 km 01:40:11 147 km/h 0 971
03 Finished Soenke Neumann SN D-0815 Discus2 245.54 km 01:45:39 139.4 km/h 0 918
04 Finished Helmut Kuenne F9 D-2318 LS8 245.54 km 01:46:05 138.9 km/h 0 914
05 Finished Tomasz Siejek GD5 SP-0055 Discus2 245.54 km 01:46:17 138.6 km/h 0 912
06 Finished Radek Mica RM OK-5417 LS8 245.5 km 01:47:01 137.6 km/h 0 906
07 Finished Dmitriy Balykin BAD CHARON ASW28 245.54 km 01:48:15 136.1 km/h 0 895
08 Finished Antal Szucs SIR SIRALY Discus2 245.54 km 01:55:22 127.7 km/h 0 836
09 Finished Janusz Zak JAZ SP-1954 Discus2 245.5 km 01:55:38 127.4 km/h 0 834
10 Finished Bela Kocsis BJY HA-1983 Discus2 245.54 km 01:56:56 126 km/h 0 824
11 Finished Gabor Szeker YAS KISYASA LS8 245.54 km 01:57:25 125.5 km/h 0 820
12 Finished Petr Vosvos 117 7117 Discus2 245.5 km 02:04:57 117.9 km/h 0 767
13 Finished Tomek Bajkowski ATR SP-1000 ASW28 245.5 km 02:08:44 114.4 km/h 0 743
14 Finished Antonin Fischer AFI OK-1103 LS8 245.54 km 02:09:07 114.1 km/h 0 741
15 Finished Martin Stransky SMS OK-6564 LS8 245.54 km 02:09:40 113.6 km/h 0 737
16 Finished Henryk Piekos HPO SP-3468 Discus2 245.54 km 02:11:16 112.2 km/h 0 728
17 Finished jiri ehrenberger PJE OK-6417 Discus2 245.54 km 02:12:19 111.3 km/h 0 721
18 Finished Daniel Forejt 0X0 OK-3600 ASW28 245.5 km 02:20:46 104.6 km/h 0 674
19 Finished Hans Nyc JN OK-6200 LS8 245.54 km 02:39:31 92.3 km/h 0 647
20 Finished Svato Pelcak PS5 OK-6816 ASW28 245.54 km 02:55:23 84 km/h 1 646
21 Outland Sandor Laurinyecz LS HA-4483 LS8 198.7 km 0 524
22 Outland Frantisek Jilek WEX WEX Discus2 39.3 km 0 104
23 Outland Christian Fabrice UP EU-HIGH LS8 17.3 km 0 46
24 No IGC Frank Paynter TA N62TW Discus2 225 km 0 0
25 No IGC Michal Szalek 4MS SP-7470 Discus2 223.3 km 0 0
26 Crashed Marcin May MAY SP-4545 Discus2 192.3 km 0 0
27 Crashed Reinhad May MAY EU-HIGH ASW28 163.6 km 13 0
28 Crashed Piotr Raczynski PIT SP-2901 Discus2 125.2 km 0 0
29 Crashed Martin Kozar MK1 OM-2002 Discus2 38.3 km 0 0
30 Crashed Lubos Faitz LFM OK-4812 Discus2 27.2 km 0 0
31 No IGC Martin Mojs MM OM-8026 LS8 23.2 km 0 0
32 Crashed Marcin Martyna MRM SP-3423 ASW28 22.4 km 0 0
33 Crashed Petr Plinta 7T OK-0357 LS8 14.8 km 0 0
34 No IGC Jan Michalek Y77 JERRY LS8 11.3 km 0 0

downloadStáhnout IGC soubory všech pilotů (ZIP soubor) | Detailné výsledky (mCR, mIAS, nLift, Detour%...)


Briefing › Trénink › 16.01.2010 › 20:00 CET › sobota/saturday

Briefing

Server:Raven Competition 2010
Heslo:no password
Datum:16.01.2010
Čas:20:00 CET (19:00 UTC)
Join time:30 min.


Scenérka:Provence 1.30
Třída:Standard
Typ tasku:Racing
Čas startu:12:00:00
Datum startu:17.07.2009
Výška startu:max. 2100 m


Vzlet:St Crépin
Start:St Crépin
1. TP:Prads H Bleone
2. TP:Gavet
3. TP:Briancon Zitadel
Cíl:St Crépin
Vzdálenost:245.5 km


Létání v mracích je zakázáno! Směr kroužení ve stoupání určuje první kluzák ve stoupání. Pokud bude mít soutěžící pochyby o směru, dotáže se na chatu nebo Teamspeaku. Lítejte bezpečne, hodně štěstí všem.


downloadStáhnout letový plán (FPL soubor)